BiZ

Vizyonumuz;
Türkiye’nin Dans Müziğini, Dünyaya Tanıtmak ve Dünya Müziğinde Yer Bulmasını Sağlamak.

Misyonumuz;
Türk Müzik Sektöründe Yer Edinen DJ’lerin Albümlerde Yer Almayan Remix, Mash-Up, Orijinal Çalışmalarını, Türkiye’nin Önde Gelen Radyolarında Yayınlanan Set ve Programlarını, En Gözde Gece Klüplerinden ve Partilerinden Canlı Performansları ve Özel Çalışmaları Müzikseverlere Basit ve Hızlı Bir Şekilde Ulaştırmak ve Sürekliliğini Sağlamak.

Değerlerimiz;
Turkish Dj Session (TDSmix) ekibi olarak, Türkiye’de “ilk ve tek” olma özelliğimizle ve her geçen gün artan ziyaretçi sayımızla çalışmalarımızı profesyonel olarak yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz.
TDSmix olarak, Başta Türkiye olmak üzere Dünya’nın da önde gelen Dj’lerinin çalışmalarını Sizlere Ulaştırmak için Yola çıktık.
Paylaşmış olduğumuz içeriklerin bazıları DVBRip olarak (Uydu Üzerinden) tarafımızca kaydedilmekte ve düzenlenip paylaşılmaktadır. Büyük Bir çoğunluğunu ise DJ’ler tarafımıza ulaştırmaktadır. Dijital Müzik çalarlarınızda ve arşivlerinizde temiz ve anlaşılır bir arşiv için Remix/Set/Mixtape bilgileri güncellenmekte ve gereksiz bilgiler ayıklanarak sizlere ulaştırılmakta. (Türkçe Karakter Kullanmadan Dj Adı, Program Adı, Yayın Tarihi, Yayın Yeri, BPM, Kapak Resmi, Web Adresi eklenir. )
Türkiye’nin ilk ve Tek Dans Müzik Platformu olan tdsmix.net da paylaştığımız tüm çalışmalar tanıtım amaçlıdır.
Türk Sanatçı ve DJ’lerinin çalışmalarını seviyor ve destek vermek istiyorsanız lütfen “Beatport”, “iTunes”, “TTnetMüzik” gibi yasal dijital müzik satışı yapan platformlar üzerinden yada orijinal Kaset/CD/DVD lerini satın alarak destekleyin.
TDSmix hesaplarında paylaştığımız çalışmaları ücretsiz dinleyebilir ve izin verilenleri indirebilirsiniz.
Hesaplarımızda Türk DJ’lerin Çalışmalarına, Türkiye’nin Önde Gelen Radyolarında Yayınlanan Setlerine, Programlarına ve DJ’lerin Canlı Performans Kayıtlarına yer veriyoruz.
Paylaştığımız tüm ses, video, grafik, metin vs. metaryellerin tüm hakları sahiplerine aittir. Eğer Sahibi ve/veya Telif Hakkı Size Aitse ve Paylaşmamızı İstemiyorsanız Lütfen “info@tdsmix.net” Adresinden Sizi Temsil Eden Bir Hesapla Bize Ulaşın. !!
Özellikle belirtmek isteriz ki; biz bir “.mp3 ” paylaşım platformu değiliz.

TDSmix, sitede yer verdiği Dj kategorisinde ve paylaşım kriterlerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Müzikle kalmanız dileğiyle; ►►

tdsmix.net ekibi

“Güncelleme: 19.04.2015”